Müşteri Destek Hattı :+90 537 242 04 81
Biz Kimiz

Biz Kimiz

Kızımla beraber değişen hayatım, bambaşka bir yola çıkmama sebep oldu. Yeni yolculuğumda, bir insanın hayat boyu edinebileceği en zor sıfatı edindim ve ‘anne’ oldum. Anneliğim; bebeğim için hep en doğalını tercih etmemi ve ona en iyisini sunma çabamı da beraberinde getirdi, kızıma verdiğim her yiyeceğe ve nesneye hep sorgulayarak yaklaştım. Kızımı en sağlıklısı ve doğalıyla buluşturma çabam, oyun ve aktivite materyallerimize de yansıdı, böylelikle hemen her şeyi evde kendim yapabilir hale geldim.

Oyun Hamurlarında; un, tuz, krem tartar, yağ, su, gıda boyası ve aroması kullanarak, ipeksi yumuşaklıkta, uzun ömürlü ve pürüzsüz formül elde ettim. Duyu gelişiminde en etkili araç olan katkısız ve koruyucusuz, tamamen doğal oyun hamurlarımı kızımla buluşturduğumda oyun kurma şekli, hayal gücünün somuta yansıması beni iyi derece tatmin etmeye başladı.

Doğal oyun hamurlarımı deneyen anne dostlarımdan aldığım geri dönüşler beni son derece mutlu etmeye başladığında, tüm çocukların bu doğallığa ulaşabilmesini hayal ettim. Büyük bir arzu ve heyecanla; renk kartelamı geliştirerek otuza yakın renk elde ettim. Emin olduğum doğal formülüme ve renklerime yakışacak, gıdaya uyumlu ve kapağını ilk ebeveynlerimin açacağı ambalaj seçtim. Doğallık ve titizlikle çıktığım bu yolda yanıma sadece anne kalbimi aldım.

Böylece HOKY POKY CLUB için en önemli adım atılmış oldu. Şimdi ise bir aile şirketi olarak bünyesinde sadece anne onayından geçen ürünlerin barınabildiği bir şirket haline geldik. Biz HOKY POKY CLUB olarak sonsuz güvendiğimiz ürünlerimizi sizinle buluşturmaktan çok keyif alıyoruz, aynı hisleri paylaşıyor olmanın gururuyla her zaman doğal ve yenilikçi kimliğimiz ile yanınızdayız.